Out of Stock

Filė katėms Jautiena & Lašiša & Kalakutiena – 12 x 85 g

 

12.00

Skirtas Katėms – 4 x Jautiena gabaliukais / 4 x Lašišą gabaliukais / 4 x Kalakutiena gabaliukais. Visų dydžių ir veislių visapusiškas suaugusiųjų kačių maistas. Dėl didelio mėsos kiekio, 82% kiekviename gabalėlyje, jie tampa nepriekaištingu delikatesu net ir išrankiausioms katėms. Pakuotėje yra po 4 kiekvieno skonio pokeliai (jautiena, lašiša, kalakutiena), todėl jūsų augintiniui nebus nuobodu. Kalakutienos mėsa yra puikus lengvai virškinamų baltymų šaltinis. Tuo pačiu metu jis turi mažiausią visų mėsos riebalų kiekį. Jame yra geležies, cinko, B grupės vitaminų ir triptofano (teigiamas poveikis psichikai). Jautienoje gausu baltymų ir nesočiųjų riebalų rūgščių. Jame taip pat yra geležies (deguonies pernešimas raudonųjų kraujo kūnelių ir raumenims), cinkas (žaizdų gijimas, imuninė parama) ir vitaminas B12 (veikia nervų sistemą). Lašišos sudėtyje yra didelis amino rūgščių kiekis optimaliu santykiu. Jis yra lengvai virškinamų baltymų ir omega-3 ir 6 nesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis (odos ir kailio kokybė, jutimo ir psichinių gebėjimų raida, sveika širdis ir metabolizmas). 82% mėsos kiekviename gabale. Su vitaminu D3 katė turės puikų imunitetą, tvirtus ir sveikus kaulus bei dantis. Cikorijose yra daug vitamino C, kuris kartu su vitaminu E veikia kaip natūralus antioksidantas. Biotinas, cinkas ir jodas yra gyvybiškai svarbūs sveikai odai ir blizgiam kailiui. Taurinas skatina regėjimą, reguliuoja cholesterolio kiekį ir skatina kepenų funkciją.

Neturime

Aprašymas

Sudėtis: File su jautienos gabaliukais – mėsa ir žvėriena (82% file, 8% jautiena), daržovių baltymai ekstraktai, augalinės kilmės daržovės (0,4 % cikorijos), mineralų, įvairių cukrų.
File su lašišų gabaliukais – mėsa ir žveriena (74% file) žuvis ir žuvies produktai (8% lašišų file), daržovių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės daržovės (0,4 % cikorijos), mineralų, įvairių cukrų.
File su kalakutienos gabaliukais – mėsa ir žveriena (82% file – 8% kalakutiena), daržovių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės daržovės (0,4 % cikorijos), mineralai, įvairių cukrų. Analitinės sudedamosios dalys: Drėgmė 82,0 %, neapdoroti baltymai 8,5 %, riebalai 4,5 %, neapdoroti pelenai 2,0 %, neapdorotas pluoštas 0,4 %. Priedai: 1 kg maistiniai priedai: vitaminas D3 250 TV, vitaminas E 100 mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas) 10 mg, manganas (mangano oksidas) 2 mg, varis (vario sulfato pentahidratas) 0,2 mg, jodas ( bevandenis kalcio jodatas) 0,7 mg, Taurinas 450 mg, Biotinas 100 µg. Vidutinė suaugusia katė nuo 3 iki 5 kg sunaudoja 200-400 g pašarų per dieną.

Papildoma informacija

Svoris 1.2 kg


NAUJIENOS

SUPERPREMIUM