Produkcija

STARVITA Super Premium holistinis maistas dėka komplektacijos yra tikras savo srities lyderis! Maistas yra be glitimo, jame nėra GRŪDŲ, kukurūzų ar sojų. Jame yra tik mėsa, žolės, vaisiai ir kiti sveiki ingredientai – aukščiausios kokybės. Maistas neapkrauna organizmo, tinka visų amžiaus grupių šunims ir katėms specifiniams gyvenimo etapams. STARVITA yra idealus maistas Šunims arba Katėms su alergija glitimui arba turintiems jautrią virškinimo sitemą. Jis yra sukurtas taip, kad pilnai tenkintu šunų ir kačių mitybos poreikius, bei skatintu puikia Jūsų augintio savijautą ir būklę.

PREBIOTIKA – Skatinti sveiką virškinimą ir sustiprinti kūno imunitetą.

 

 

AUKŠČIAUSIOS MĖSOS PROPORCIJOS – Iki 87% gyvūninės kilmės baltymų neužkrauna virškinimo trakto ir supaprastina šunų ekskrementų valymą.

 

DUMBLIAI – sudėtyje yra svarbiausi vitaminai ir mineralai, padedantis regeneruoti ląsteles organizme, detoksikuoja organizmą.

 

DANTŲ PRIEŽIŪRA – Kompleksiška prevenicija nuo dantų akmenų ir ėduonies susidarymo.

 

OMEGA 3 RŪGŠTIS – sveikoms kraujagyslėms, naudingas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai, gerina odos ir plaukų kokybę.

 

CHONDROPROTEKTYVAS – Teigiamas poveikis raumenų ir kaulų sistemai.

 

HIPOALLERGENIKA – 0% grūdų

 

SAUSAS granulėm:

Superpremium maistas augintinimas – tai pašaras, skirtas visų dydžių ir veislių suaugusiems ir jauniems šunims ir katėms. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės maisto ingredientų, kurių dauguma yra iš vietinių šaltinių ir kuriuose nėra dirbtinių spalvų ar kvapiųjų medžiagų. Ėdalo ilgaamžiškumą užtikrina tik natūralūs konservantai.

KONSERVAI:

Konservuose yra 65% mėsos ir gyvūninės kilmės produktų. Dėl vitamino D3 ir linų sėmenų aliejaus augintis turės puikų imunitetą. Be to, linų sėmenų aliejus yra esminių omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, būtinas organizmui tinkamai veikti: jis veikia kaip antioksidantas ir apsaugo nuo aplinkos poveikio. Organizmas šio papildo sintezuoti patc negali, todėl turi būtipapildomai gaunamas sumaistu. Kartu su mangniu ir vitaminais C ir E, ši rūgštis taip pat veikia kaip natūralus antioksidantas: jis sulėtina senėjimą. Mangnis kartu su kalciu taip pat skatina kremzlės ir kaulų vystymąsi ir sveiką dantų augimą. Cinkas, jodas, biotinas ir kiti B kompleksiniai vitaminai yra esminiai sveikos odos ir blizgaus kailio elementai.