Out of Stock

Jautiena & Vištiena – 12 x 85g

 

4.60

Skirtas suaugusiems šunims – 6 x Jautiena gabaliukais / 6 x Vištiena gabaliukais. Sultingi filė gabaliukai su didelį kiekiu baltymų, turi 82% mėsos ir gyvūninės kilmės produktų. Subalansuotas vitaminų ir mineralų santykis puikiaisaugo Jūsų šunį. Dėl vitamino D3, jis turės tvirtus kaulus ir sveikus dantis, vitaminas E suteiks nepriekaištingą imunitetą. Magnis ir varis veikia kaip antioksidantai, be kita ko, pagreitina žaizdų gijimą ir pailgina amžių. Varis kartu su cinku užtikrina tinkamą nervų sistemos veikimą ir skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Abu elementai kartu su biotinu ir jodu garantuoja sveiką odą ir blizgius, gražiai blizgančius gyvūnų plaukus. 82% mėsos ir gyvūninės kilmės produktų. Vitaminas D3 tvirtiems kaulams ir sveikiems dantims. Vitaminas E imunitetui didinti.

Neturime

Aprašymas

Sudėtis: File su jautienos gabaliukais – mėsa ir žvėriena (82% file, 12% jautiena), daržovės baltymai ekstraktai, augalinės kilmės daržovės (0,4 % inulinas), mineralų, įvairių cukrų.
File su vištienos gabaliukais – mėsa ir žveriena (82% file, 12% vištiena), daržovės baltymų ekstraktai, augalinės kilmės daržovės (0,4 % inulinas), mineralų, įvairių cukrų. Analitinės sudedamosios dalys: Drėgmė 82,0 %, neapdoroti baltymai 8,0 %, neapdorotas aliejus ir riebalai 5,0 %, neapdoroti pelenai 2,0 %, neapdorotas pluoštas 0,4 %. Priedai: 1 kg maistiniai priedai: vitaminas D3 250 TV, vitaminas E 100 mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas) 10 mg, manganas (mangano oksidas) 2 mg, varis (vario sulfato pentahidratas) 0,2 mg, jodas ( bevandenis kalcio jodatas), 0,7 mg, 100 µg biotino. Patiekite sušilus iki kambario temperatūros. Atidarius laikyti šaldytuve, naudoti 2 dienas. Laukyt sausoje vietoje. Grynasis svoris: 1,02 kg

Papildoma informacija

Svoris 1,2 kg


NAUJIENOS

SUPERPREMIUM