Out of Stock

Kalakutienos filė elnienos padaže – 4 x 85g

 

5.00

Paketai šunims STARVITA vilioja dideliu gyvulinių baltymų kiekiu. Sultingoje filė yra 82% mėsos ir gyvūninės kilmės produktų. Mes siūlome juos kartu su kalakutienos ir žvėrienos padažu. Subalansuotas vitaminų ir mineralų santykis palaiko puikią šuns formą. Vitamino D3 dėka jis turės tvirtus kaulus ir sveikus dantis, vitaminas E suteiks nepajudinamą imunitetą. Manganas ir varis veikia kaip antioksidantai – be kita ko, pagreitina žaizdų gijimą ir prailgina amžių. Varis kartu su cinku užtikrina tinkamą nervų sistemos darbą ir skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Abu elementai kartu su biotinu ir jodu garantuoja sveiką odą ir blizgančius, gražios spalvos gyvūnų plaukus.

Sudėtis: gyvulinė mėsa ir produktai (82% filė, iš kurios 11% kalakutienos ir 11% žvėrienos), augalinės kilmės baltymų ekstraktai, augalinės kilmės šalutiniai produktai (0,4% inulino), mineralai, cukrūs.

Analitinės sudedamosios dalys: drėgmė 82%, žali baltymai 8%, žali riebalai ir aliejai 5%, žali pelenai 2,0%, žali pluoštai 0,4%.

Maistiniai priedai 1 kg: vitaminas D3 250 TV, vitaminas E 100 mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas) 10 mg, manganas (mangano oksidas) 2 mg, varis (vario sulfato pentahidratas) 0,2 mg, jodas (kalio jodidas) 0,7 mg, Biotinas 100 µg.

Šėrimo instrukcijos: Rekomenduojama dozė yra tik orientacinė. Atskirų šunų poreikiai gali skirtis priklausomai nuo jų amžiaus, kūno rengybos ir aktyvumo. Maitinkite po 1-2 dozes per dieną. Pirmiausia patiekite didesnes paros dozes, tada palaipsniui sureguliuokite, kad šuo išliktų lieknas. Patiekite šiltai – kambario temperatūros. Atidarę šaldytuve, suvartokite per 2 dienas.

Svoris: 0,34 kg

Neturime

Aprašymas

Mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (82% filė, iš jų 11% kalakutienos ir 11% žvėrienos), augalinės kilmės baltymų ekstraktai, šalutiniai augaliniai produktai (0,4% inulino), mineralai, cukrus.

Papildoma informacija

Svoris 1,2 kg


NAUJIENOS

SUPERPREMIUM